ZIMNÍ INSTALACE VÍŘIVKY HYDROPOOL

Poptávky na naše produkty nám chodí do e-mailu každý den, ale opravdovou radost máme tehdy, když jde vše jako po másle. Přesně takto tomu bylo s jedním z našich zákazníků.   V pátek nám přišla nezávazná poptávka a v úterý jsme podepisovali smlouvu.To vše online!

Za čtrnáct dní od prvního kontaktu se zákazníkem, jsme se vydali na dobrodružnou cestu s vířivkou na palubě. Součástí dohody bylo na místě demontovat a přemístit vířivku jiné firmy,  se kterou rodina nebyla spokojená.

Za mrazivého rána vyráží náš technický tým a já k instalaci vířivky. Je krásné slunečné počasí a   teploměr hlásí – 15stupňů celsia. Nás to ale nezastaví.

 

 

 Pozemek, na kterém měla instalace probíhat, byl  schovaný v horách a už samotná cesta byla náročná.    Nový majitel vířivky pro nás přijel do vesnice, aby nás do cíle dovedl, a my jsme vyjeli krásnou horskou cestou až na krásné místo určení.

Po dlouhé cestě nás paní domu přivítala kávou a čerstvě upečeným jablečným závinem.

Po posilnění a dobré kávě jsme se vrhli do práce. Prvním úkolem bylo vypustit a odpojit starou nefunkční vířivku, kterou už majitelé nemohli využívat. Naši technici odborně uvázali a pan jeřábník vyzdvihl starou vanu a přemístí ji na nákladní auto. Pak odborně uvázali vanu Hydropool a s nejvyšší opatrností přemístili jeřábem na tejné místo.  

 

 

Vířivka Hydropool 670, model pro 6 až 7 osob se systémem samočištění a špičkovou tepelnou izolací je přesně to, co se na taková místa hodí, aby svým uživatelům dělala radost a nedělala starosti.

Přestože byla opravdu velká zima, vše jsme vyřešili a téměř bez problémů. Jediný zádrhel      nastal, když nám zamrzla voda v zahradní hadici. Abychom mohli vířivku napustit, musela            se nejprve hadice rozmrazit. Mráz štípal o sto šest a my jsme začali s napouštěním vířivky.     Naštěstí optimismus udržovalo sluníčko, které bylo asi taky zvědavé, co s námi ta zima udělá.  

Zanedlouho byla vana napuštěná a my už jsme se blížili do mrazivého finále.

 

 

 

 

Za několik hodin od začátku instalace jsme už spokojenému majiteli vysvětlovali, jak jeho vysněnou vířivku používat a jak se o ni starat.

Celková instalace i s vystěhováním starého modelu trvala pouhé čtyři a půl hodiny. Po kontrole každého detailu a důkladném předvedení a vysvětlení všech důležitých funkcí nové rodině, jsme mohli skočit do auta odjet směr domů. Všichni jsme se těšili na šálek horkého čaje s kapkou slivovice a teplou peřinu.

Do druhého dne se voda vyhřála a celá rodina poprvé vyzkoušela svojí novou vanu a užila si skvělou masáž i pohodovou atmosféru ve své nové Hydropoolce.

Přejeme jim spoustu nezapomenutelných zážitků.

Je pro nás radost dělat radost!

 

 

 

S LÁSKOU VAŠE HYDROPOOL RODINA

 

 

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.