• Wellness centra na míru

    dokážeme zrealizovat vaše představy

Mimo vířivek a swim-spa s Vámi rádi připravíme také kompletní vybavení pro wellness, ať už si ho přejete ve vlastním domě, nebo vlastníte resort, hotel či penzion.

Pokud hledáte kvalitní, privátní nebo veřejné wellness, tak jste na správném místě. Pomůžeme Vám zrealizovat všechny sny a touhy. Pro úplnou realizaci wellness nám stačí říct Vaše představy a my spracujeme kompletní projekt a vizualizaci. Budeme s Vámi konzultovat všechny kroky a nabídneme Vám ty nejlepší možnosti Vašeho wellness tak, abyste si ho mohli užívat naplno a podle Vašich představ.

Wellness je velmi široký pojem. Umíme zrealizovat kompletní wellness dle Vašich přání a nic nám není překážkou. Dokážeme zhotovit sauny finské, parní, ruské, bylinné nebo třeba infra sauny. Našim dalším cílem jsou ochlazovny, tedy takzvané mokré prostory. Můžete si vybrat například z ochlazovacího bazénu nebo ledové studny. A aby bylo wellness úplné, můžeme dodat vířivku, bazén, zábavné sprchy nebo kneippův chodník. Pokud jste milovníkem fitness, pomůžeme Vám zrealizovat wellness s prvky posilovny.

Ke každému zákazníkovi máme osobní přístup a respektujeme všechny Vaše nároky. Pokud potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!