Vířivka Hydropool 770 - realizace v interiéru

Realizace premiové samočistící vířivky Hydropool 770 v jižních Čechách - dopis od klienta:

"Chtěli bychom zpětně poděkovat za excelentní a příkladnou předprodejní podporu při výběru správné vířivky. Rovněž tak pro nás byly neméně důležité Vaše zkušenosti a doporučení při volbě doplňkových funkcí. 

O odbornosti pana jednatele Skřítka při zapojení a uvedení do provozu rovněž není třeba pochybovat. Trh v dnešní době nabízí nepřeberně mnoho typů od různých výrobců, v čemž je laikovi težko se zorientovat. Vzhledem k tomu, že si vířivku nekupujeme každý rok, navštívili jsme několik prodejen různych značek. Zjistili jsme s podivem, co někteří  prodejci o „svých“ produktech dokáží zákazníkovi namluvit. Rádi bychom proto touto cestou pro nerozhodné  zájemce zdůraznili varování před lacinými asijskými napodobeninami. Hydropool 770 je pro nás i přes vyšší cenu správnou volbou a doufáme pevně, že nám bude sloužit mnoho let. 

S pozdravem spokojení zákazníci z jižních Čech"


  • Přečteno: 966
Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!


Strict Standards: Declaration of FoxLog::add() should be compatible with Joomla\CMS\Log\Log::add($entry, $priority = self::INFO, $category = '', $date = NULL, array $context = Array) in /web/hosting/virivky.com/www/libraries/foxcontact/joomla/log.php on line 40