Unikátní vlastnosti

Samočistící technologie

Vířivky Hydropool se vyznačují nejsnadnější údržbou na světe. Samočistící systém vyčistí 100 % objemu každých 15 minut. Návrh sezení a strategicky umístěné trysky vytvářejí souvislý proud vody, který tlačí všechny plovoucí nečistoty k vysokoprůtokovému skimmeru. Tento skimmer nejenže odstraní všechny nečistoty na povrchu, ale zároveň zlepšuje filtraci a zabraňuje nečistotám ucpání čerpadla a topení.

Dnové sání odstraní těžké nečistoty (např. písek nebo kamínky) a není tak třeba vířivku vysávat. Napomáhá také lepší distribuci chemie.

Tepelný štít HydroWise

Inovativní tepelný štít HydroWise vaši vířivku efektivně ochrání proti mrazu a udrží teplo uvnitř. Vířivky jsou navrženy tak, aby byly energeticky nejúspornější na světe a udržení vámi požadované teploty vás bude stát jen několik korun denně. Technologie využívána pro udržení tepla byla inspirována postupy NASA. Spočívá v unikátní tepelné izolační folii, která je umístěna mezi kabinetem a skořepinou, tato folie pak odráží teplo zpět do swim spa.

Design

Jedinečný design vířivek a swim spa nabízí nejvyšší uživatelský komfort. Speciálně tvarovaná skořepina se zesílenými stěnami zabraňuje stříkání vody po okolí. Nečekají vás žádné vyčnívající a nepohodlné schody.

Swim spa jsou uzpůsobeny tak, aby se v plavecké části nenacházela místa k sezení, která by znemožňovala maximální zážitek z plavání. Pro snadnější orientaci jsou na podlaze swim spa umístěny plavecké linky.

Vysoký komfort

Vířivky Hydropool vás překvapí výjimečným komfortem, který poskytují. Ergonomicky tvarované sedačky a lehátka jsou navržena pro úplnou podporu vašeho těla. Měkké a pohodlné vodní polštářky jemně podpírají hlavu a krk, zatímco široká pohodlná sedátka tvoří oporu pro tělo.

Samočistící vířivky disponují různě hlubokými sedačkami a pohodlnými lehátky, které tak dávají možnost vybrat si sezení přímo dle vašich představ.

K romantické koupeli bezesporu patří také sklenka dobrého vína či sektu. Zabudovaná nádoba na led na okraji vířivky ochladí váš oblíbený nápoj, zatím co vy si budete užívat ničím nerušený relax.

Úsporný provoz

Vířivky Hydropool jsou uzpůsobeny tak, aby byly co nejvíce energeticky úsporné. Nízkoenergetická čerpadla EverGren jsou navržena tak, aby generovala vysoký proud s nízkými energetickými nároky. Tato čerpadla jsou až o 26 % efektivnější než konkurenční. Čerpadla vytvoří za hodinu až 1,5 kw odpadního tepla, které je díky trojitému tepelnému štítu odráženo zpět do vířivky.

Společnost Hydrpool patří mezi celosvětovou špičku v energetické efektivitě a je jedno z prvních, která splnila přísné požadavky California Energy Commission.

Snadná údržba

Proč nestrávit více času relaxem a odpočinkem, namísto starostí o údržbu? Systém Ez Ultrapure je nejbezpečnější, nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak vodu ve vířivce udržet křišťálově čistou.

Vířivky udržované systémem Ultrapure jsou téměř bezúdržbové a stačí pouze malé množství chemikálií. K čištění se na místo chloru používá brom, který je účinnější ve vyšších teplotách a také v širším rozsahu pH. Systém automaticky generuje a uvolňuje brom do vody, čímž rychle zničí veškeré mikrobiologické kontaminující látky, jako jsou bakterie či řasy.

38 let

zkušeností

Wellness

patentované programy

Záruka

přímo od výrobce

Kanadská

kvalita
Copyright © 2017
Hydropool spas s.r.o.
#AGENTura Weboo
Hydropool spas s.r.o.