• Unikátní technologie

    Patentovaný samočistící systém

Technologie

Čas se bavit

Samočistící systém

Udělejte si více času na odpočinek ve vaší uklidňující bublinkové lázni. S pohodlným rychlovypouštěcím systémem a bezstarostnou samočistící technologií od Hydropoolu si budete přát, aby bylo v životě vše tak jednoduché.

Exkluzivní technologie

Samočistící systém

Vaše vířivka Hydropool přefiltruje 100% vody za pouhých 15 minut. Jedná se o energicky nejefektivnější filtraci na světě.

Tepelný štít Hydrowise

Unikátní tepelný zámek s technologií N.A.S.A. uchovává teplo uvnitř a chrání před chladem.

Čerpadla EverGreen

Naše čerpadla EverGreen generují silný proud při minimálních energetických nárocích. Oproti ostatním jsou o 26% efektivnější.

Polštářky s vodopády

Unikátní patentovaná technologie pro masáž krčních partií.

Samočistící technologie

Vířivky Hydropool se vyznačují nejsnadnější údržbou na světe. Samočistící systém vyčistí 100 % objemu každých 15 minut. Návrh sezení a strategicky umístěné trysky vytvářejí souvislý proud vody, který tlačí všechny plovoucí nečistoty k vysokoprůtokovému skimmeru. Tento skimmer nejenže odstraní všechny nečistoty na povrchu, ale zároveň zlepšuje filtraci a zabraňuje nečistotám ucpání čerpadla a topení.

Dnové sání odstraní těžké nečistoty (např. písek nebo kamínky) a není tak třeba vířivku vysávat. Napomáhá také lepší distribuci chemie.

Tepelný štít HydroWise

Inovativní tepelný štít HydroWise vaši vířivku efektivně ochrání proti mrazu a udrží teplo uvnitř. Vířivky jsou navrženy tak, aby byly energeticky nejúspornější na světe a udržení vámi požadované teploty vás bude stát jen několik korun denně. Technologie využívána pro udržení tepla byla inspirována postupy NASA. Spočívá v unikátní tepelné izolační folii, která je umístěna mezi kabinetem a skořepinou, tato folie pak odráží teplo zpět do swim spa.

Úsporný provoz

Vířivky Hydropool jsou uzpůsobeny tak, aby byly co nejvíce energeticky úsporné. Nízkoenergetická čerpadla EverGren jsou navržena tak, aby generovala vysoký proud s nízkými energetickými nároky. Tato čerpadla jsou až o 26 % efektivnější než konkurenční. Čerpadla vytvoří za hodinu až 1,5 kw odpadního tepla, které je díky trojitému tepelnému štítu odráženo zpět do vířivky.

Společnost Hydrpool patří mezi celosvětovou špičku v energetické efektivitě a je jedno z prvních, která splnila přísné požadavky California Energy Commission.

Snadná údržba

Proč nestrávit více času relaxem a odpočinkem, namísto starostí o údržbu? Systém Ez Ultrapure je nejbezpečnější, nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak vodu ve vířivce udržet křišťálově čistou.

Vířivky udržované systémem Ultrapure jsou téměř bezúdržbové a stačí pouze malé množství chemikálií. K čištění se na místo chloru používá brom, který je účinnější ve vyšších teplotách a také v širším rozsahu pH. Systém automaticky generuje a uvolňuje brom do vody, čímž rychle zničí veškeré mikrobiologické kontaminující látky, jako jsou bakterie či řasy.

Samočistící systém
Tepelný štít
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!