Swim Spa chytré hodinky

waterwatch

Speciálně navržené chytré hodinky pro plavce a cvičení pod vodou, které jsou perfektní právě pro naše swim spa. Pokud jste milovník sportu ve vodě a rádi si měříte své výkony, pak jsou tyto hodinky nedílnou součástí Vašich tréninků.  

Co vše můžete monitorovat?

  1.  úseky (automatické počítání)
  2.  plavecké tempo - rychlost
  3.  doba trvání a časy úseků
  4.  Vaše srdeční frekvence
  5. spálené kalorie

Pro ty největší sportovní nadšence Swimmo nabízí speciální aplikace jako je například zdolání svého osobního rekordu, nastavování cílů, zaznamenávání cvičení a následná analýza našich výkonů a nebo třeba synchronizace výkonů pomocí dalších aplikací a sdílení na sociálních sítí.  Synchronizovat hodinky můžete například s aplikací - Strava, Mapmyfitness nebo Runkeeper.

Jak hodinky fungují? 

Používání je velice snadné a velmi odlišné oproti jiným chytrým hodinkám. Aby se zachovala jejich funkčnost pod vodou, reagují pouze na pohyb Vašeho zápěstí a poklepání na display. Například pro změnu rychlostí plavání pouze stačí pootočit zápěstí a Váš trénink může pokračovat dál. Různá intenzita vibrací Vám poskytne zpětnou vazbu v reálném čase, tedy nízká intenzita vibrací -zpomalte, vysoká intenzita vibrací - zrychlete.

Díky mobilní aplikaci Swimmo si můžete Vaše sportovní výkony monitorovat a dále úspěšně analyzovat. Vaše cvičení ve vodě už nemůže být snazší! Navrženo speciálně pro plavce a sestaveno pro nepřetržité používání pod vodou.

 

 

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!