SVĚT SE MĚNÍ A MY S NÍM

 

Současná situace a doba koronavirová zasáhla prakticky celý svět a výrobní firmy na českém i zahraničním trhu bojují s novými výzvami jako je zavedení bezpečnostních opatření zpomalující výrobní procesy, nedostatek některých komponentů pro výrobu a v našem oboru také extrémní skokový nárůst objednávek. Tyto okolnosti ústí v zájmu dodržení špičkové kvality našich výrobků ve zpoždění dodávek, protože aktuálně výrobní proces vířivky nebo swim-spa trvá nekonečných 25 týdnů. Protože na Vás stále myslíme, chceme Vás uchránit frustrace, že v horkém létě budete o vířivce nebo bazénu jen snít. Předkládáme Vám tedy možnost výhodně nakoupit s půlročním předstihem a za výhodnou cenu!

 

Pokud tedy chcete investovat do svého domova a užívat si dokonalý wellness přímo u vás doma, objednejte si svojí vířivku nebo swim-spa právě teď a my vám zaručíme dodání do konce dubna 2021. Budete tak mít jistotu, že příští rok odstartujete koupací sezónu bez nervů a komplikací.

A protože swim-spa i vířivka jsou investicí do svého zdraví, rodiny a pohodlí na takových 20 a více let, stojí za to si na ně počkat, co myslíte?

 

Jelikož nám na vás záleží, chceme být upřímní a ušetřit vám zklamání, které by nastalo, kdybyste přišli v březnu pro vířivku a zjistili, že na ní budete čekat a že za ni zaplatíte o 15% více, což odpovídá očekávanému a anvizovanému zdražení.

Abychom vám to čekání zpestřili, ke každé objednávce uzavřené do 20. září získáte vánoční dárek – tedy sadu dvou luxusních ručníků Hydropool a speciální vůni do horké lázně.

I když chápeme, že tato situace není pro nikoho lehká, společně to jistě zvládneme. S výběrem Vám poradíme ve Zlíně nebo v Říčanech u Prahy – volejte …

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.