Stres

Každý den čelíme stresovým situacím a ne nadarmo se říká, že stres je novodobou zhoubou vyspělých společností. Jak se stresu vyhnout? Ze všeho nejdůležitější je připustit si svou vlastní zranitelnost, najít si čas na odpočinek a neutralizovat účinky stresu ihned, jakmile se objeví příznaky. Jednou z možností, jak se stresem zatočit je také hydromasáž, která vás ve třech fázích uvolní a pomůže se stresu zbavit.

1.fáze - relax doba trvání: 10 minut

Vzduchové vodní trysky namasírují obě strany vaší páteře. Tím uvolní hřbetní zónu, která má nervové centrum v solar plexu. Solar plexus (nebo také “břišní mozek”) je místo, kde se stres hromadí, což je také důvodem, proč stres ovlivňuje proces trávení.

2. fáze - břišní masáž doba trvání: 10 minut

Při břišní masáži je nutné natočit se čelem k tryskám. Pomocí vzduchových trysek vznikne dokonalé víření vody pro optimální masáž břišní oblasti. Tím je velmi šetrným způsobem uvolněno napětí, které vzniká v oblasti břicha.

3. fáze - masáž horní části zad a ramen doba trvání: 5 minut

Stres se může projevovat negativním napětím v trapézových a ramenních svalech. Je nutné této části vašeho těla dopřát důkladnou masáž. Můžete zvolit masáž celých zad, nebo trysky namířit pouze na horní část zad.

Copyright © 2017
Hydropool spas s.r.o.
#AGENTura Weboo
Hydropool spas s.r.o.