Spotřeba elektrické energie u vířivky za 1 měsíc

Spotřeba elektrické energie u vířivky za 1 měsíc

Každá vířivka spotřebovává elektrickou energii na cirkulaci vody přes filtraci, na ohřev vody a na chod atrakcí jako jsou světla, masážní čerpadla a vzduchové čerpadlo.

Z toho je jasně patrné, že fixní číslo nelze říci, je to závislé na mnoha proměnných, kde je vana umístěna, jak často je využita, jak pečujete o vodu a jakou máte vyřízenu cenovou sazbu od dodavatele energie.

Hydropool se soustředí na úspory na úrovni tepelné izolace skeletu a zakrytí hladiny, aby byl únik vytvořeného tepla co nejmenší, ale i na energetickou efektivitu masážních čerpadel, takzvaný evergreen program, i na jejich tichý chod.

Masážní čerpadla Hydropool spotřebovávají v průměru 39W/m3 přečerpané vody, zatímco v oboru je průměr 53 W/m3, tedy o 27% lepší výsledek.

  • Přečteno: 1468
Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!


Strict Standards: Declaration of FoxLog::add() should be compatible with Joomla\CMS\Log\Log::add($entry, $priority = self::INFO, $category = '', $date = NULL, array $context = Array) in /web/hosting/virivky.com/www/libraries/foxcontact/joomla/log.php on line 40