• Ponořte se do luxusu

    Vířivek Hydropool

Vše od Hydropoolu

Zajistíme

kompletní designové řešení i realizaci

Nezabýváme se pouze prodejem vířivek a swim spa, ale jsme schopni nabídnout vám řadu dalších produktů a služeb. 

Díky naším zkušenostem dokážeme navrhnout a zrealizovat celé wellness centrum se saunou, bazénem i terasou. Společně s designérkou zajistíme návrhy zahrady podle vašich požadavků. Poté vám již nic nebrání, aby se vaše sny staly skutečností. 

Vyberte si

bazén

Individuální bazény

Nedělejte kompromisy! Jsme schopni pro vás udělat betonový bazén přesně podle vašich požadavků. Betonové bazény se vyznačují velmi dlouhou životností a vysokým komfortem.
zakrytí bazénu

Zakrytí hladiny

Ideální jako zabezpečení a úsporu energií. Naše zakrytí bazénu PoolLock se vyznačuje jednoduchým použitím a také estetickým řešením. Nabízíme jej v osmi oblíbených odstínech!
wellness

Wellness provozy a jejich servis

V naší nabídce najdete taé řešení pro wellness provozovny. Díky našim zkušenostem jsme schopni zrealizovat i ty nejdivočejší představy a poskytnout i následný servis.

Sauny

Užijte si saunu přímo u vás doma. Nejen, že provoní váš dům, ale má také blahodárný účinek na celý váš organismus. Nabízíme mnoho variant obkladů, sauny pro domácí i komerční použití. Záleží jen na vás.
terasy

Terasové povrchy

Jako doplněk k vašemu bazénu se skvěle hodí nová terasa. Nabízíme kvalitní dřevoplastové krytiny i krytiny z masivu. Odolají mrazu, dešti, vodě i slunci.

Designové návrhy

Ve spolupráci s designérkou Žanetou Radiměřskou realizujeme designové návrhy pro naše klienty. Jako ukázku jsme pro vás nachystali náš Hydropool Ateliér v Říčanech u Prahy, stavte se za námi.
designové řešení

Realizace zahrad a interiérů

Nejste si jisti, kam umístit bazén, vířivku, jak uzpůsobit vaši zahradu, aby to byla opravdová oáza? Nebo potřebujete pomoct s interiérem? Do našich služeb jsme zařadili také spolupráci s designérkou. Vše zkonzultujeme a navrhmeme.
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.