Slavíme rok 2021

Slavíme úspěšný rok 2021 a spolu s výrobcem rozdáváme dárky formou výhodných cen!

Srdečně vás zveme na oslavu našich úspěchů a že je opravdu co slavit. Za rok 2021 jsme od značky HYDROPOOL získali Platinum Award 2021 (platinové ocenění za objem prodeje), ocenění Eurpean Retailer of the year 2021 (Evropský prodejce roku 2021) a prestižní ocenění The hall of Fame (síň slávy- za dlouholetou úspěšnou spolupráci). Máme skvělý produkt i skvělé zákazníky, kteří patří do naší Hydropool rodiny a rádi se k nám vrací. Nyní mezi ně můžete patřit i Vy. 

V rámci oslav jsme si pro vás připravili slavnostní dny, kdy každého zájemce o naše produkty odměníme za návštěvu a rozhodnutí výjimečnou cenou, která zmírní dopady všeobecného zdražení a hlavně se nebude hned tak opakovat. Nepromeškejte tuto jedinečnou šanci a potkejte se s námi v našem showroomu na okraji Zlína nebo v Říčanech u Prahy. Pokud by vám nevyhovoval ani jeden z termínů, můžete s námi slavit i online. 

Ateliér Hydropool Říčany - 16.6.2022 od 8:00 do 20:00

Černokostelecká 34/58, 25101 Říčany

 

Showroom Zlín - 23.6.2022 od 9:00 do 19:00

Mezihoří 587, 76001 Zlín

 

Co vás bude čekat?

Wellcome drink, poté se můžete porozhlédnout v jednom z našich showroomů a poradit se s obchodní specialistkou, který z modelů vířivek či swim-spa Hydropool by pro vás byl nejlepší volbou. Vystavené modely si můžete vyzkoušet na sucho i na mokro, proto si s sebou nezapomeňte vzít i plavky. Pokud se ještě na schůzce rozhodnete některý bazén zakoupit, dostanete od nás speciální cenovou nabídku jako dárek k oslavě našich úspěchů, ušetříte tak více než 50.000 Kč a stihnete letošní letní sezónu. Pokud tedy o wellness vybavení Vašeho domova uvažujete, nezmeškejte tuto příležitost.    

Mimo jiné vám představíme nový produkt, který budeme zařazovat do našeho portfolia. Jedná se příjemné novinky – masivní sudovou saunu a jednoduchou ochlazovací káď, kterou lze využít i jako ledovou lázeň – vše od české inovátorké firmy Caretta Spa.

Připravíme pro Vás občerstvení formou grilování, pánové jistě ocení nealkoholické pivo značky Bernard, která pravidelně naše akce podporuje a děti si mohou užívat celé odpoledne v našem vyhřátém venkovním swim-spa.

Každý návštěvník bude zařazen do slosování o zajímavé ceny, proto neváhejte a zarezervujte si Váš čas. V případě, že byste se nemohli dostavit, ale máte zájem o akční nabídku, domluvte si online schůzku s naší specialistkou, která vám produkty představí přes obrazovku telefonu.

 

 

Rezervace:

Zlín

+420 775 917 977

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Říčany:

+420 777 139 050

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Akce se koná 16.6. a 23.6.2022

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.