Samočistící vířivky Hydropool

Vířivka se snadnou úpravou vody, technologií tepelného zámku HydroWise a nízkonákladovým provozem. Patentovaný samočistící systém s tlakovou filtrací a dnovým sáním plně nahradí pískovou filtraci a vyčistí celý obsah vody za 10 minut!

Nízké náklady na energii zajistí trojitý zámek HydroWise využívaný dokonce u NASA. Jsme jedni z prvních, kdo splnili přísné požadavky California Energy Commission. Inovativní tepelný zámek efektivně chrání proti mrazu a drží teplo uvnitř vířivky/swim spa a udržuje tak teplotu na 37° za pár korun denně. Díky unikátní řídící jednotce systému PureWater (kombinace ozónu a UV lampy) se vytváří aktivní kyslík, který odstraňuje uvnitř trubek vápník a biofilm. Díky tomuto systému ušetříte. Energii potřebnou pro výměnu a opakovaný ohřev vody totiž nepotřebujete.

Unikátní design a ergonomické sedačky se smysluplně umístěnými tryskami zabezpečují promasírování celého těla. A k tomu jsou automaticky naprogramovány wellness programy, které vám pomohou od bolesti zad, hlavy, stresu, nespavosti a dojde tak ke zlepšení lymfatické cirkulace.

Servis a záruka je v naší firmě naprostou samozřejmostí. Kvalifikovaný technický tým se vždy postará o vaši vířivku.

Modely samočistících vířivek

Hydropool 395

(3 OSOBY)

Hydropool 495

(4 OSOBY)

Hydropool 570

(4-5 OSOB)

Hydropool 670

(5-6 OSOB)

Hydropool 695

(5-6 OSOB)

Hydropool 720

(6-7 OSOB)

Hydropool 770

 (6-7 OSOB)

Hydropool 790

(6-8 OSOB)

Hydropool 970

(7-8 OSOB)

Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.