Rozhovor v pořadu Vše co mám ráda - ČT1

Do cesty se nám dostala nabídka, které jsme nemohli odolat - účast v našem oblíbeném pořadu na ČT1 Vše co mám ráda. Jelikož se na pořad sami moc rádi díváme, vzbudilo to v nás velkou touhu se aktivně účastnit natáčení.

Celý filmový štáb české televize jsme v rámci natáčení zlínského speciálu pozvali také k nám na Paseky, kde můžete najít naší základu a showroom firmy Hydropool. Celé natačení trvalo jen necelé dvě hodiny díky velké profesionalitě celého týmu a tak jsme vše zvládli během dopoledne bez stresu a napětí. Naopak jsme se velmi těšili, až uvidíme premiéru 169.dílu, který se objevil na obrazovce v neděli 7.července v 9:00.

Moderátorka Martina Černá byla z našeho swim-spa nadšená a vlastně se ji od nás vůbec nechtělo pryč. :)  Byl to obrovský zážitek jak pro nás, tak pro Martinu, která si u nás zaplavala, zkusila hydroterapeutickou masáž a dokonce si také zaběhala ve vodě. A to vše stihla během horkého dne! Využití celoročního swim-spa je opravdu široké.

Se svojí letní cestovatelskou kamerou stihl štáb navštívit ještě vinařství v Bzenci, čokoládovnu nebo třeba pražírnu kávy v Babicích, kam určitě doporučujeme zajít, pokud jste milovník kávy.

Kdo nestihl premiéru úžasného baťovského dílu, nemusí zoufat, jelikož všechny díly pořadu Všechno co mám ráda najdete také online na jejich webových stránkách. Zde vám zasíláme odkaz, abyste si mohli díl znovu přehrát, ale úplně nejlepší bude, když si za námi naplánujete výlet a vyzkoušíte swim-spa a jeho možnosti na vlastní kůži.

Naše adresa ve Zlíně:

Hydropool Spas

Mezihoří 587, Zlín 760 01

Kontakt na obchodní specialistku, kterou jste mohli vidět v pořadu:

Ludmila Motyčková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 775 917 977

Pobočka v Říčanech u Prahy:

Hydropool Ateliér

Černokostelecká 34/58, 25101 Říčany u Prahy

Kontakt na obchodní specialistku:

Michaela Kašparová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 139 050

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.