PROMĚNA NAŠÍ MÍŠI

Právě září je jeden z nejlepších měsíců na předsevzetí a nové cíle. Je to zlomový okamžik v roce, kdy léto odchází a my potřebujeme připravit naše tělo na zimní období. Tohoto okamžiku se chytla i naše obchodnice z Říčan, Míša, která zatoužila po lepším a zdravějším JÁ. Míša by chtěla zlepšit svůj fyzický stav a duševní pohodu, se kterou momentálně není spokojená a chce pro to udělat všechno.

My jsme přesvědčení, že Míše pomůžou především pomůcky jménem Hydropool. Ano, mluvíme o produktech, které bude mít Míša každý den k dispozici. Na tomto projektu bychom vám chtěli ukázat, jak prospěšná může být vířivka či swim-spa v běžném životě. Jaké benefity nám do života přinese při každodenním užívání?

Stále slýcháme jen sliby, ale my vám přineseme reálné fakta! Opravdu se Míše zlepší bolest zad a fyzická kondice díky každodennímu plavání v našem swim-spa? Nechme se překvapit. Po dobu tří měsíců vás budeme informovat o pokrocích a aktivitách, které Míša dělá. Také vám dáme vědět, které vlastnosti našich produktů jsou opravdu potřebné a nejlépe využitelné.

Na začátku října Míša navštívala posilovnu Fit4life v Uherském Hradišti, kde ji její osobní trenérka změřila, zvážila a vyplnila osobní dotazník. Společně si vyzkoušeli pár cviků a na základě všech informací připravila Míše trénink na každý den v týdnu a nutriční specialistka zaslala jídelníček na míru.

Sledovat tuto výzvu můžete na našem facebooku nebo Instagramovém účtu.  Míši cílem je zlepšit svojí psychickou rovnováhu a zredukovat tělesnou váhu, tak uvidíme, jak se ji to povede! Držíme ti palce a děkujeme i za vaší podporu!

PODPOŘME MÍŠU

#plaveprotiproudu

 

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!