HYDROPOOL TECHNIK

Přijmeme do našeho týmu technického pracovníka pro montáže a servisy špičkových vířivek a bazénů Hydropool po ČR. Práce je vhodná pro sportovně založené optimisty.  

Pokud jsi středoškolák nebo vyučený v oboru elektro, umíš pracovat rukama i hlavou a řešit technické problémy, máš základy na PC, rád řídíš auto a cestuješ, plánuješ, komunikuješ, samostatně tvoříš hodnoty pro klienty a tým a hlavně držíš slovo, jsi u nás vítán.

Pokud jsi navíc ochotný se učit, ovládáš AJ, máš organizační schopnosti, zajímá tě osobní růst nebo podnikání a preferuješ svobodnou a tvůrčí práci, jsi zde také na správném místě. Po zapracování zaškolení v zahraničí, možnost budovat vlastní systém a vést tým.

Dáme k dispozici všechny informace, produkty, díly, služební vozidlo, nářadí, mobilní telefon, tablet, stravenky, odměnu podle odvedené práce, provize za doporučení nebo prodej produktů u klientů, možnost využívat firemní zařízení k osobní relaxaci a sportu. Jsme malý přátelský tým s velmi osobními vazbami mezi sebou i klienty a hledáme někoho, kdo s námi bude pracovat rád na profesionální úrovni.

K práci potřebuješ osvědčení v oboru elektro, vyhláška 50, minimálně paragraf 6 a řidičský průkaz skupiny B+E (osobní vůz + vozík). Jsi-li nadšený a nejsi plně kvalifikovaný, nabízíme dodělání osobní kvalifikace v rámci práce. Výchozí pracoviště Zlín, práce je však u klientů po ČR.

Své profesní životopisy a motivační dopisy zasílejte prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odpovíme každému.   

Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!