Hledáme do týmu posilu, pokud chcete být klientům a malé firmě opravdovým přínosem, pracovat s produkty, které dělají radost, hledáme právě Vás a ozvěte se. 

HYDROPOOL TECHNIK

Přijmeme do našeho týmu technického pracovníka pro montáže a servisy špičkových vířivek a bazénů Hydropool po ČR. Práce je vhodná pro sportovně založené optimisty.  

Pokud jsi středoškolák nebo vyučený v oboru elektro, umíš pracovat rukama i hlavou a řešit technické problémy, máš základy na PC, rád řídíš auto a cestuješ, plánuješ, komunikuješ, samostatně tvoříš hodnoty pro klienty a tým a hlavně držíš slovo, jsi u nás vítán.

Pokud jsi navíc ochotný se učit, ovládáš AJ, máš organizační schopnosti, zajímá tě osobní růst nebo podnikání a preferuješ svobodnou a tvůrčí práci, jsi zde také na správném místě. Po zapracování zaškolení v zahraničí, možnost budovat vlastní systém a vést tým.

Dáme k dispozici všechny informace, produkty, díly, služební vozidlo, nářadí, mobilní telefon, tablet, stravenky, odměnu podle odvedené práce, provize za doporučení nebo prodej produktů u klientů, možnost využívat firemní zařízení k osobní relaxaci a sportu. Jsme malý přátelský tým s velmi osobními vazbami mezi sebou i klienty a hledáme někoho, kdo s námi bude pracovat rád na profesionální úrovni.

K práci potřebuješ osvědčení v oboru elektro, vyhláška 50, minimálně paragraf 6 a řidičský průkaz skupiny B+E (osobní vůz + vozík). Jsi-li nadšený a nejsi plně kvalifikovaný, nabízíme dodělání osobní kvalifikace v rámci práce. Výchozí pracoviště Zlín, práce je však u klientů po ČR.

Spolupráce je možná i na IČO po celé České Republice nebo na HPP v Praze nebo ve Zlíně.

Svůj profesní životopis a motivační dopis zasílejte prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odpovíme každému.   

Lenka Holá, obchodní ředitelka, +420 777 632 233
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!