Hledáme do týmu posilu, pokud chcete být klientům a malé firmě opravdovým přínosem, pracovat s produkty, které dělají radost, hledáme právě Vás a ozvěte se. 

HYDROPOOL TECHNIK

Přijmeme do našeho týmu technického pracovníka pro montáže a servisy špičkových vířivek a bazénů Hydropool po ČR. Práce je vhodná pro sportovně založené optimisty.  

Pokud jsi středoškolák nebo vyučený v oboru elektro, umíš pracovat rukama i hlavou a řešit technické problémy, máš základy na PC, rád řídíš auto a cestuješ, plánuješ, komunikuješ, samostatně tvoříš hodnoty pro klienty a tým a hlavně držíš slovo, jsi u nás vítán.

Pokud jsi navíc ochotný se učit, ovládáš AJ, máš organizační schopnosti, zajímá tě osobní růst nebo podnikání a preferuješ svobodnou a tvůrčí práci, jsi zde také na správném místě. Po zapracování zaškolení v zahraničí, možnost budovat vlastní systém a vést tým.

Dáme k dispozici všechny informace, produkty, díly, služební vozidlo, nářadí, mobilní telefon, tablet, stravenky, odměnu podle odvedené práce, provize za doporučení nebo prodej produktů u klientů, možnost využívat firemní zařízení k osobní relaxaci a sportu. Jsme malý přátelský tým s velmi osobními vazbami mezi sebou i klienty a hledáme někoho, kdo s námi bude pracovat rád na profesionální úrovni.

K práci potřebuješ osvědčení v oboru elektro, vyhláška 50, minimálně paragraf 6 a řidičský průkaz skupiny B+E (osobní vůz + vozík). Jsi-li nadšený a nejsi plně kvalifikovaný, nabízíme dodělání osobní kvalifikace v rámci práce. Výchozí pracoviště Zlín, práce je však u klientů po ČR.

Svůj profesní životopis a motivační dopis zasílejte prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odpovíme každému.   

OSOBNÍ ASISTENTKA 

Pro luxusní prodejnu Hydropool Ateliér v Říčanech u Prahy přijmeme na plný i na zkrácený úvazek schopnou osobní asistentku se znalostí administrativy s kladným vztahem k pořádku, systému, dokumentům a lidem. 

Náplní práce je organizace schůzek, příprava dokumentů a dokladů, péče o prodejnu a sklad zboží, administrativa, komunikace s klienty a dodavateli, péče o prodejnu a její zařízení, podílení se na promoakcích a školeních.  

Znalost AJ a účetního sw POHODA výhodou. Požadujeme komunikativnost, loajalitu, vstřícnost, flexibilitu, příjemné vystupování i vzhled, ochotu pracovat. Nabízíme přátelské prostředí, týmovou práci, odměnu za dobře odvedenou práci, řadu bonusů včetně telefonu, pc, provize z prodeje, možnost využívat wellness zařízení ...

Svůj profesní životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!