Podzimní Fotosoutěž

PODZIMNÍ FOTOSOUTĚŽ 

Jelikož si firma Hydropool váží všech svých zákazníků, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat podzimní fotosoutěž o skvělé ceny!

NASTARTUJTE FOTOAPARÁT A POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

Jak se do soutěže zapojit?  Je to opravdu jednoduché! Vyfoťte sebe, rodinu, kamarády nebo své domácí mazlíčky v Hydropool vířivce a udělejte Vaši fotografii něčím zajímavou. Fotografie nám zasílejte na facebook https://www.facebook.com/canadiana.cz  nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po zaslání fotografie budete automaticky zařazeni do slosování o nejvyšší výhru. POZOR! Každý, kdo zašle fotografii, od nás obdrží dáreček.

Pokud se neradi fotografujete, stačí když nám zašlete poutavou fotografii Vaší vířivky.

Jaká je výhra?  Za každou zaslanou fotografii Vás odměníme! Ano, každý kdo se zapojí a splní podmínky soutěže, obdrží HYDROPOOL relaxační vůni do vířivky. Na konci soutěže vyhodnotíme nejzajímavější fotografii a vítěž získá poukaz v hodnotě 5000Kč na nákup jakéhokoliv produktu či služby v Hydropool spas.

Akce platí od 27. 9. do 31. 10. 2019

Pokud nejste majitelem vířivky Hydropool tak nezoufejte! V listopadu proběhne Halloweenská soutěž, které se budete moci zúčastnit také!

 

 

akce platí do 31.10.2019

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!