Plánujete pořízení bazénu nebo vířivky? Vybírejte bez kompromisů.

Plánujete pořízení bazénu nebo vířivky a chcete si opravdu vybrat bez kompromisů? Pak plánujte dostatečně dopředu. Přinášíme Vám přehled termínů a postup plánování realizace tak, aby výsledek byl na míru a bez zklamání nebo zásadních ústupků.

Protože ani bazén, swim-spa nebo vířivka nejsou investice na chvilku, ale na takových 20 a více let, stojí za to si zjistit, co vše Vám mohou tyto produkty nabídnout a přinést do života. Kvalitní vířivky mají hydroterapeutické účinky a zásadní vliv na Vaše zdraví, pokud je používáte pravidelně, navíc přinesou element vody do Vaší zahrady, domu nebo života a jsou stále připraveny k použití. Bazény a swim-spa zase vybízí kromě vodních radovánek ke sportu a zvyšování kondice nebo k vytváření designových vodních oáz, na které budete pyšní a kde budete relaxovat jako na dovolené. 

Každé takové dílo však vyžaduje čas na výběr, přípravu, výrobu, osazení a dokončení. A zde jsou doporučení výrobce značky Hydropool, který Vám rád splní téměř každé přání.

Vyberte a vyzkoušejte si model alespoň půl roku dopředu. Nespoléhejte, že seženete narychlo cokoliv, ale věnujte osobní péči právě této fázi projektu, protože nikdo to nerozhodne správně právě pro Vás. Všechny ostatní kroky můžete předat dál a chtít dílo na klíč nebo rozdělit jednotlivé činnosti odborným firmám.   

Čili až máte jasno ohledně tvaru a rozměru, barev a doplňcích, ihned sjednejte smlouvou a zadání do výroby, neboť výrobní proces zakázkového zařízení dnes trvá 3-4 měsíce + 1 měsíc na přepravu z kanadské výroby. Proto je důležité objednávkou začít. Většina velkých výrobců pracuje také s určitým množstvím produktů na skladě, ze kterých je možno vybírat, jen velmi záleží na době, kdy si vybíráte, protože sklady vykrývají zvýšenou poptávku nebo omezení výroby a v době korona-virové byly vyprodány a vyklizeny do posledního kusu.    

Mezitím máte dostatek času na zhotovení stavební přípravy, která zahrnuje kromě dořešení okolních úprav také přípravu betonového vodorovného základu nebo šachty na již daný rozměr, přívod elektřiny v dostatečných dimenzích a odpadu a vody. Pokud využíváte pro umístění zvýšené terasy nebo zvýšené parto budovy, musí se k instalaci vyjádřit statik. To vše lze připravovat jedině na již vybraný produkt, abyste se vyhnuli předělávání a zbytečným investicím a prodlevám. Navíc lze také věnovat pozornost a čas designu prostředí. Na vše lze využít naše zkušenosti a objednat si práce na klíč, nebo se zajímat a my Vám je rádi v diskuzi předáme.  

A teď to kouzlo - osazení hotového zařízení Hydropool do připravené šachty nebo na připravenou plochu trvá u vířivky maximálně jeden den, u swim-spa počítejte dva. U swim-spa je k osazení potřeba jeřáb a ten se domlouvá také dopředu, Zahrada nebo okolí může být téměř dokončeno kromě obkladů zasahujících k lemu a přístupového prostoru pro vnesení zařízení.

Ideálním řešením tedy je počítat s investicí do wellness vybavení již v projektu domu. Pokud jste už dál a dům je hotový, nekažte si svou investici mylnou představou, že dnes se rozhodnete, zítra koupíte a pozítří dovezou – to je postup zavánějící řadou kompromisů a problémů, ať už v kvalitě, konceptu, komunikaci nebo vybavení. Jsme tu pro Vás připraveni pomoci s Vašimi projekty a přivítat Vás v Hydropool „rodině“.

Zvažujete po přečtení uvedeného ještě zahradní bazén? Tak uvažte, větší plavecké bazény se sice vyrábí kratší čas, ale osazení trvá nesrovnatelně déle. Náklady stavební přípravy často i násobně překračují cenu samotného tělesa a technologie a hlavně využití bazénu je sezónní záležitost. U nás máte možnost objednat si zakázkový bazén z betonu s různým obložením nebo nerezový.

Takže s námi se budete koupat od Vašeho rozhodnutí už za půl roku, ale také za dvacet let.  

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.