Oáza v Říčanech

Máme pro Vás k dispozici zahradu v Říčanech vybavenou swim-spa a vířivkou, kde si můžete v příznivém počasí zaplavat, posedět a výrobky si na vlastní oči prohlédnout. Toto místo, HYDROPOOL SHOWPLACE, je na původní adrese Ateliéru a zpřístupníme Vám ho kdykoliv po předchozí domluvě, protože rozhodně doporučujeme si zamýšlenou vířivku i swim-spa osobně vyzkoušet.

Nadále zůstáváme ve svém mateřském SHOWROOMU VE ZLÍNĚ, kde jsme od roku 1994 a kde si můžete prohlédnout více modelů vířivek, vyzkoušet vířivku i swim-spa s plným wellness zázemím, zde se také můžete setkat s naším servisním dispečinkem a týmem.

Jak si již nyní můžete prohlížet produkty Hydropool nebo získat nabídku na míru? Navštivte naše stránky virivky.com, kde je spousta informací a inspirace, kontaktní formuláře, navíc virtuální showroom, kde si prohlédnete každý model zvlášť a detailně. Napište nám nebo si vyberte, s kým z našeho týmu se chcete osobně setkat. 

Vaše domácí relaxační zóna s naší podporou Vám bude přinášet mnoho let radost a stanete se součástí celosvětové Hydropool rodiny. Těšíme se na Vaše nápady a přání.  

Váš Hydropool tým

 

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!