JAK USPOŘIT ENERGII?

Podzim nám začal lusknutím prstů. A my se nechceme vzdát letních radostí a relaxace, kterou vlastně pro udržení svěží mysli potřebujeme tím víc, čím je chmurnější počasí. Jak si zajistit teplý bazén za rozumné náklady? Respektive jak nevyhazovat peníze za elektřinu na vytápění? Jdeme na to.


- Je dobré se zaměřit na izolace, tedy úniky tepla. Už s volbou samotného výrobku si pořizujete určité řešení a u Hydropoolu to nejlepší – jsou to vířivky vyrobené v Kanadě pro kanadskou zimu. Navíc je dobře známo, že nejvíce se voda ochlazuje přes hladinu. Důraz tedy dejme na kvalitu a stav
termokrytu - je ten váš stále lehký jako nový? Pokud ne, tak spolu s přibývající váhou ztrácí i své dobré vlastnosti, tedy izolační vlastnosti. Přestože při dobrém zacházení termo kryt vydrží 20 let, jeho izolační vlastnosti poměrně klesají. Proto pokud přemýšlíte o nákladech na energii a podléháte panice, že byste nejraději vířivku nebo swim-spa zazimovali, začněte u termo krytu. Navíc pro swim- spa máme pro Vás řešení termokrytu i se zvedacím zařízením Liftcap.eu s řadou výhod.

 

- Další cestou, jak ušetřit energii je instalovat přídavné vyhřívání vody tepelným čerpadlem. Při zvažování této investice je třeba počítat s tím, že s klesající teplotou venku účinnost čerpadla klesá. Patříte-li k lidem, kteří si rádi ve vířivce nebo swim-spa dlouho posedí, tak tato investice určitě má smysl. Zavřený bazén se však ochlazuje minimálně.

 

- Správné nastavení je dalším klíčem k úsporám. Platí pravidlo, že čím je voda teplejší, tím musí bazén déle filtrovat a naopak. Čím je tady voda chladnější tím kratší filtrační cykly můžete nastavit.

 

- A ještě poslední tip. Chcete mít svoje výdaje pod kontrolou a jste pro to ochotný něco udělat? Můžeme k Vašemu zařízení instalovat přídavné odpočtové hodiny, které budou přesně měřit spotřebu právě vašeho zařízení. Žádný odhad, žádné domněnky, žádný strach z vyúčtování. Možná zjistíte, že za jeden večer strávený s rodinou ve veřejném wellness provozu utratíte více, než za měsíční provoz vířivky. Vše závisí na způsobu využití a sjednané sazbě.

 

 

Snad vám tyto informace budou ku prospěchu a dále budete v klidu využívat luxus, který si zasloužíte. Jsme tu pro vás, abychom vás podpořili a zodpověděli všechny otázky.

Pokud byste potřebovali zodpovědět jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vás s tím pomůžem.

 

 

Voda, která pomáhá a léčí…
www.virivky.com
www.liftcap.eu
www.canadiana.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!