JAK HYDROPOOL POMOHL PLAVCŮM VE VELKÉ BRITÁNII

Společnost Hydropool Inc ve spolupráci se společností Bedfordshire Hot Tubs oznámila spolupráci, která umožní našim olympijským plavcům GB pokračovat v tréninku doma pro OH Tokio 2021 během současné situace s COVID 19 ve Velké Británii.

Skvělé nové partnerství ukazují, že anglickým plavcům jako jsou James Guy, Ben Proud, Anna Hopkins, Luke Greenbank, Tom Dean, Adam Peaty MBE, Sarah Vasey a Jack Burnell byly poskytnuty  naše oblíbené samočistící protiproudové bazény, známé také jako Swim Spa, přímo k nim domů.

Fanoušci si již všimli plavců GB, kteří zveřejňují videa ze svého tréninku prostřednictvím svého účtu na sociálních sítích. Další aktualizace budou i nadále sdíleny v následujících týdnech.

Jim Rumley, majitel Bedfordshire Hot Tubs Limited, který prodává bazény s názvem Flim Spas od společnosti Hydropool Inc z centra Poplars Garden Center v Bedfordshiru, vedl iniciativu od začátku řekl nám, jak se to všechno spojilo:

 

"Začátkem března, kdy se virus Corona  začal projevovat v našem každodenním životě, mluvil jsem se svým kamarádem Edem Baxterem (plavec GB, trénink v Loughborough) o tom, co se bude dít  v příštích několika měsících, protože to vypadalo, že bazény a centra pro volný čas, se brzy uzavřou, aby lidé zůstali v bezpečí domova.

 

Když jsme si o tom promluvili, uvědomili jsme si, že můžeme použít jeden z mých bazénů, který jsem měl v obchodě, než byl otevřen pro veřejnost, protože je zaměřen na všechny úrovně plavání.  Žádný z týmů GB nemá doma bazén, na rozdíl od ostatních nejlepších plaveckých zemí, protože máme tendenci mít domy s malými zahradami.  Bez přístupu k bazénu by byli ve velké nevýhodě.

 Tento nápad tedy vzrostl a po rozhovoru s Andy Bewicke, jedním z ředitelů společnosti Hydropool UK Ltd, se koncept vyvinul tak, že jsme využili řadu obchodů po celé zemi i pro jiné plavce.  Bohužel celá situace s koronavirem se zrychlila a na konci března se již uzavřely všechny veřejné plavecké centra a bazény.  Když jsem uzavíral svůj obchod, říkal jsem si, proč nevzít Swim Spa z mého showroomu a jeřábem jej nepřesunout přes jejich dům do zahrady, aby alespoň jeden plavec mohl pokračovat v tréninku směrem k Tokiu. Uzavření obchodu a karanténa by bylo na několik měsíců, a tak by někdo mohl bezpečně plavat.

Ed byl Ed a nesobecky navrhl, abych si o tom promluvil s jeho trenérem Mel Marshallem, protože věděl, že jsou i další plavci ve stejné pozici jako on.  (Jeho školícím partnerem je Adam Peaty MBE).  Kdybyste mluvili s Melem, uvědomíte si, že je jedním z těch velmi speciálních trenérů (naprosto odhodlaný udělat cokoli, co může, aby pomohl svým plavcům dosáhnout jejich cílů) a člověk, který má rád akci.

Vysvětlil mi, že se již obává, jaký dopad bude mít karanténa, protože po asi třech týdnech by se jeho nejlepší plavci zoufale potřebovali dostat zpět do vody, aby se nedostali z jejich perfektní kondice. Zároveň ale potřebují zůstat v bezpečí jejich domovů. 

 Po našem rozhovoru jsme zjistili, jak by to mohlo pomoci, a proto jsme začali ihned sestavovat plán.  Abychom byli v bezpečí, potřebovali bychom Hydropool Swim Spas pro každý domov po dobu až 6 měsíců, takže počet rychle vzrostl z 2, které jsem měl, na 8 pro všechny hlavní naděje na medaile.  Poté jsem znovu mluvil s Andy Bewicke v Hydropool UK Ltd (ona je vždy úžasná, ale momentálně musí nenávidět moje hovory!), Vysvětlil jsem jí situaci a Hydropool Inc okamžitě souhlasil s odkloněním významného množství britských zásob v této těžké době.

Několik dní intenzivního plánování a mnoho volání přátelům o pomoc jsme za 5 dní umístili a nainstalovali 8 Swim Spas do 8 zadních zahrad od Plymouthu po Chester.  Když se ohlédneme zpět, je neuvěřitelné, že to byl pouhý týden od začátku nápadu!

Jediným důvodem, proč to bylo vůbec možné, bylo díky fantastickému týmu, který jsem měl z Nicka, Anny, Glenové, Gartha, Paula, Steva a dalších dodavatelů, kteří přestali pracovat někde jinde, aby nám pomohli jako Steve, Stuart, Gerry Barry a  Dermot.  Všichni plavci a jejich rodiny byli úžasní, když nám poskytli přístup k jejich příjezdovým cestám a zahradám, byli velmi laskaví.

Je úžasné, když vidíte, jak se plavci vracejí zpět do vody a dělají to, co umí nejlépe.

Současné situace je neuvěřitelně těžká a je velmi důležité, abychom zůstali v bezpečí.

"Vše, co jsme udělali, bylo umožnit 8mi plavcům pracovat z domova “.

 James Guy, který nyní používá jeden z našich swim-spa protiproudových bazénů Hydropool s délkou 16 stop, dodal:

 "Cítím se neskutečně znovu ve vodě, děkujeme! Děkuji Bedfordshire Hot Tubs a Hydropool.  Podpora, kterou jsem od nich měl, byla naprosto bezkonkurenční a způsob, jakým se semnou domlouvali a jakým mi poskytli  swim-spa je naprosto neuvěřitelný.  Být ve vodě každý den je úžasné, neuvědomíte si, že vám to chybí, dokud ji můžete stále využívat. Budu trénovat naplno a určitě mi to dá velkou výhodu pro příští rok k olympijským hrám. “

 

Mel Marshall, hlavní trenér Swim Anglie také sdílela svůj názor:

 "Když se olympiáda přesunula do roku 2021, všechny nás to zaskočilo.  Kromě toho jsme však museli nějak najít cestu k vodě.  Hydropool® však dokázal udělat něco lepšího a přivedl vodu k nám !!!  Jim za poslední týden neúnavně pracoval, aby to bylo možné, a tým bude navždy vděčný za to, že se to stalo.  Současná situace je neuvěřitelně těžká a je důležité, abychom zůstali v bezpečí.  To, že to nyní dokážeme a zároveň trénujeme, je prostě neuvěřitelné. “

 

Andy Bewicke, ředitel obchodního rozvoje společnosti Hydropool UK Ltd, také dodal:

 "Je to úžasná spolupráce na několika úrovních."  V první řadě jsme se zajímali o to, aby se naši plavci GB vrátili zpět do vody a trénovali na olympiádu v Tokiu.

Jsme obrovští příznivci toho, čeho tito lidé dosahují pro národ, a možnost pomoci a stát se malou součástí cesty byla neuvěřitelná.

Kromě toho to považujeme za cennou příležitost předvést výhody cvičení a wellness, které mohou naše produkty poskytnout uživatelům, což zase může pomoci určit výkon v olympijském bazénu.  Jsem nadšený z toho, jak se spolupráce může rozvíjet, a rád bych poděkoval Mel Marshallovi, Edovi Baxterovi a Jimu Rumleymu za jejich trvalou podporu. “

 O společnosti Hydropool Inc

Společnost Hydropool Hot Tubs Inc. se sídlem v kanadské Mississauga vznikla v roce 1970 jako komerční společnost pro koupaliště a v roce 1978 se stala jedním z prvních maloobchodníků s vířivkami v Severní Americe.  Naše výrobky se nyní prodávají prostřednictvím sítě 250+ prodejců ve více než 40 zemích.  https://www.hydropoolhottubs.com/

 

Další informace o British Swimming naleznete na adrese https://www.britishswimming.org/

 

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.