FORM GOGGLES

 

NENAHRADITELNÉ PLAVECKÉ BRÝLE FORM GOGGLES...TO MUSÍTE MÍT!

 

Naprostou novinkou a inovací roku 2021 jsou chytré plavecké brýle od společnosti FORM, která spolupracuje s firmou Hydropool v Kanadě. Proto Vám tuto novinku můžeme nabídnout jako první a ujišťujeme vás, že lepší pocit z plavání nezažijete. 

Díky své lehkosti nijak nenarušují průběh vašeho tréninku. Oproti chytrým hodinkám je máte přímo na očích a nemusíte tak zastavovat a kontrolovat čas nebo spálené kalorie. Vše máte před přímo před sebou!

Co Vám chytré plavecké brýle nabídnou?

1) CHYTRÝ DISPLAY

Průhledný inteligentní displej je zabudován přímo do objektivu brýlí a poskytuje metriky, aniž by bránil vašemu vidění.

2) UNIKÁTNÍ A PROPRACOVANÝ DESIGN

Díky hydrodynamickému profilu a vysoce kvalitním materiálům se 7 velikostmi nosního můstku pro vodotěsné utěsnění a optimální uložení.

3) MĚŘENÍ VAŠICH VÝSLEDKŮ

Mezičas, tempo, vzdálenost, časový interval, doba odpočinku, celkový čas, frekvence úderů, počet úderů, vzdálenost na úder, počet délek, spálené kalorie, srdeční frekvence. To je neuvěřitelné!

Brýle se jednoduše připojí pomocí bluetooth k aplikaci ve vašem chytrém telefonu. Díky aplikaci si potom můžete editovat jednotlivé položky tak, aby měření bylo co nejpřesnější a dále ho můžete sdílet s vašimi kamarády. Baterie je nabitá během dvou hodin a vydrží celkem 18 hodin plavání! Plavání si můžete nastavit na otevřený prostor (jezero), bazén nebo swim-spa.

Form Goggless mění svět plavání! Komfortnější záznam z vašeho výkonu už nenajdete.

 

KOUPIT

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.