Focení Nové Tváře Hydropool

Před pár měsíci jsme začali hledat osobnost, která by mohla reprezentovat Hydropool a stala se tak novou tváří naší firmy. Po vzrušujících diskuzích jsme usoudili, že jako jeden z nejvhodnějších kandidátů by se mohl stát moderní pětibojař, olympijský vítěz z londýnských her 2012 a mistr Evropy pro rok 2010, člen ASC DUKLA PRAHA

DAVID SVOBODA.

David je ztělesněním dokonalosti, proto se skvěle hodí k našim luxusním produktům. Sám také neodolal a vyzkoušel naši vířivku i swim-spa AquaTrainer 14, ve kterém ihned zkusil své plavecké techniky. Podle jeho slov je swim-spa vhodné i pro trénink profesionálních plavců, což nás velice potěšilo. Mnoho klientů nám právě tuto otázku kladlo a my jsme rádi, že se nyní můžeme opřít o odpověď tak vynikajícího sportovce.

David je velký sympaťák  a všechny nás potěšilo, jak dokonale se hodí k celému našemu konceptu Ateliéru Hydropool.  Myslím, že jsme nemohli vybrat lépe, protože osobnost s tak úžasným charakterem se v dnešní době moc často nevidí. Za pomoc s organizací musíme také poděkovat krásným slečnám z agentury V rukavičkách, které se o nás starají doslova jako v rukavičkách. Slečny nám také doporučili fotografa, pana Martina Vítka, který je skutečným profesionálem ve svém oboru.

Opomenout také nemůžeme redaktory ze super.cz, kteří přijeli a ukázali nám, jak moc jsou pro svojí práci zapálení. Odvážná redaktorka se dokonce svlékla do plavek, aby využila šance natočit s Davidem rozhovor ve vířivce.

Tak myslím, že jí tu práci můžeme závidět...:)

Spolupráce 2021

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našich showroomů?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!