Bolest zad

Bolest zad je pravděpodobně jednou z nejčastějších obtíží, která moderního člověka trápí. Někteří lidé říkají, že se člověk ze čtyřnohého na dvounohého vyvinul příliš rychle. Bolest zad je často kombinace několika příčin. Hlavním nepřítelem vaší páteře může být špatná strava, trauma, intenzivní fyzická práce nebo naopak sedavý způsob života. Bohužel na bolest zad neexistuje univerzální lék a je třeba neřešit jen následky, ale odstraňovat hlavní přičiny bolesti. Díky masáži můžete nalézt úlevu od bolesti a docílit lepšího prokrvení oblasti vašich zad. Hydromasáž je rozdělena do následujících částí:

1. fáze - hluboká relaxace doba trvání: 10 minut

Trysky na každé straně páteře uvolní napětí hřbetních svalů, které slouží jako základ pro horní část zad a pro ramenní svaly.

2. fáze - bederní relaxace doba trvání: 10 minut

Plně otevřené trysky uvolní jakékoli bederní napětí. Masáž by měla být provázena pohyby do stran a cíleným směřováním trysek do postižené oblasti (tedy na místo, které vám působí největší bolest). Pro uvolnění napětí doporučujeme pohyb mírně vpřed a vzad, zvýšíte tak účinnost masáže.

3. fáze - uvolnění horních zad a ramen doba trvání: 5 minut

Tato fáze pomáhá uvolnit trapézové a krční svaly. Při masáži se pohybujte mírně nahoru a dolů, doprava a doleva při zachování tlaku pro hlubokou masáž krku a trapézových svalů.

Copyright © 2017
Hydropool spas s.r.o.
#AGENTura Weboo
Hydropool spas s.r.o.