Bolest hlavy

Bolest hlavy není nic příjemného. Příčin, které bolest způsobují může být hodně, mezi hlavní spouštěče patří stres, úzkost, obavy, rozrušení, únava, menstruace, půst, alkohol či klimatické faktory. Masáž vám od bolesti může pomoci ulevit, avšak je důležité zaměřit se na příčiny a snažit se je eliminovat. Čekají vás čtyři fáze:

1. fáze - relax doba trvání: 5 minut

Trysky na každé straně páteře pomohou uvolnit napětí hřbetních svalů. Tyto svaly slouží především pro stabilizaci páteře. Únava obratlů bývá často zdrojem bolestí hlavy a díky této relaxační fázi bolest rychle zmizí.

2. fáze - uvolnění stresu doba trvání: 5 minut

Plně otevřené trysky zajistí hloubkovou masáž určenou pro relaxaci a uvolnění napětí.

3. fáze - masáž krku a ramen doba trvání: 5 minut

Krční a ramenní trysky dokonale promasírují váš ztuhlý krk. Pro dosažení lepších výsledků můžete během masáže měnit intenzitu trysek.

4. fáze - břišní masáž doba trvání: 5 minut

Při masáži břišní oblasti by byla pouhá vodní masáž příliš silná a agresivní, proto je v této fázi uvedena do provozu HydroFlex vzduchová masáž. Pro masáž břicha musíte být k tryskám otočení čelem, plnou masáž zajistí mírné natáčení těla doprava a doleva. Bublinky stimulují váš žaludek, střeva a játra, tudíž vám pomohou zbavit se pocitu tíhy v břiše.

Copyright © 2017
Hydropool spas s.r.o.
#AGENTura Weboo
Hydropool spas s.r.o.