Bazény Jménem Hydropool

 

 

Umíte si představit nadčasový bazén? Nezabere mnoho místa, a přesto v něm můžete pohodlně plavat, nahradí fitness centrum i osobního fyzioterapeuta, ušetří vám práci s čištěním i energie a můžete ho využívat po celý rok …

Vítejte v našem světě Hydropool. Bazény s protiproudem vyrobené v kanadském městě Mississauga nadchnou i ty nejnáročnější klienty.

V dnešní hektické době často zapomínáme sami na sebe, na vlastní odpočinek a relaxaci. Díky našemu swim-spa můžete mít ideální místo pro Váš aktivní i duševní odpočinek v jednom. Plavecká plocha je dostatečně prostorná a vhodná i pro profesionální plavce, kteří především ocení patentované V-TWIN JET protiproudy, které jsou zárukou kvalitního sportovního plaveckého tréninku v širokém plynulém proudu s průtokem 4800 l/min, což je dva až pětinásobek běžných protiproudů.  Průtok je samozřejmě plně nastavitelný v 10 úrovních, aby si zaplaval každý, ať už rekreačně, kondičně nebo závodně. 

Nadčasové plavání? Představte si, že během plavání stále před sebou vidíte uplavanou vzdálenost, spálené kalorie, čas, tempo nebo jiné hodnoty. Jsme první v oboru s chytrými plaveckými brýlemi Form Goggles synchronizovanými s naším ovladačem, aby měření bylo přesné a Vy tak získali osobního trenéra. Od vynálezu plavek je to pro sportovní plavce další geniální věc, kterou prostě musíte mít.  V našich swim-spa Hydropool se můžete věnovat také cvičení ve vodě, čili bez zátěže kloubů a srdce – můžete posilovat pomocí fitness sady činek a gum, běhat pomocí přednastavené funkce Thread Mill (bežecký pás), věnovat se Kardio tréninku v úrovních pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé podle programu navrženého sportovkyní a trenérkou Jodie Becker. Její videa si stáhnete na našich stránkách a můžete se nekonečně bavit a přitom sportovat.

Duševní odpočinek nebo sportovní rekonvalescenci si můžete dopřát v relaxační zóně, kde se nachází dvě ergonomické sedačky s masážními tryskami. Speciálně navržené hydromasážní trysky doplňují i vzduchové trysky Hydroflex, které si sami regulujete podle svých potřeb. S uvolněním krční páteře Vám pomůžou patentované vodopády přes polštářek, které krásně uvolní hormony štěstí a v jiném swim-spa je zaručeně nenajdete. Stále se vám to zdá málo? Pro ještě lepší požitek z relaxace můžete využít i LED osvětlení Northern Lights, které podsvěcuje kromě proudů vody také ovladače nebo Bellagio vodopády, které si zamilujete.

 

Jednou z dalších vlastností našich bazénů je exkluzivní SelfCleaning systém, díky kterému se nemusíte starat o čištění. Swim-spa se o sebe dokáže postarat samo. Samočistící systém profiltruje celý obsah vody každých 45minut a odstraní nečistoty ze dna díky dnovému sání. Filtrační trysky Hydroclean tlačí všechny plovoucí nečistoty k vysoko-průtokovému skimmeru. Vy si tak můžete nerušeně užívat vodních radovánek.

Tepelná izolace HydroWise dokáže udržet teplo uvnitř vany a tím šetří nejen energie, ale i Vaše peníze. Hydropool je cenově nejúspornější na světě, a tak za běžný provoz zaplatíte jen pár korun denně. Swim-spa jsou přizpůsobené kanadskému podnebí, kde teploty klesají prudce pod bod mrazu, můžete se tedy spolehnout, že vícevrstvá izolace dna i skeletu a 4-palcový termokryt udrží vodu v ideální teplotě.

Oproti klasickému bazénu si můžete ve swim-spa užívat po celý rok, bez ohledu na předpověď počasí. To jistě ocení také rodiče, kteří se snaží zabavit své děti bez tabletů a mobilních zařízení. Vaši přátelé a rodina uvítá dokonalé útočiště pro osobní sportovní trénink, trochu jiné večírky nebo romantiku ve dvou. Tu si můžete vylepšit vaší oblíbenou hudbou s unikátním HydroSurroundSound zvukovým systémem. Hydropool najdete téměř po celém světě, jsme firma založená na rodinných hodnotách. Vždy se snažíme splnit všechna přání našich klientů a uspokojit i ty nejnáročnější. Pokud vidíme, že jsou zákazníci šťastní, máme radost z naší práce, která nám dává smysl. Od prvního kontaktu se zákazníkem si budujeme dlouhodobý a pevný vztah. Primárním cílem firmy Hydropool není prodat co největší množství bazénů, přejeme si, aby si klienti náš produkt zamilovali, stejně tak, jako ho milujeme my.

 

Díky kanadské kvalitě a neustálé inovaci můžeme přinášet radost našim zákazníkům již 30 let na českém trhu. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností, takže se můžete spolehnout i na náš značkový servis nebo dostupnost originálních náhradních dílů. Máme speciálně vyškolený technický tým, který je vždy připravený pomáhat našim klientům. K nákupu potřebných desinfekčních prostředků nebo nejrůznějších doplňků můžete využít možnost online nákupu na našem e-shopu nebo nás navštívit na prodejně.

 

 

 

The water is calling! Voda volá…. a naším nejvyšším cílem je přinášet radost a zlepšovat kvalitu života všem našim stávajícím i novým/budoucím klientům.

Váš Hydropool tým

Joomla SEF URLs by Artio
Napište nám!

Chcete znát cenu, možnosti financování či zaslat více referencí?
Nebo si domluvit návštěvu našeho showroomu?

Neváhejte nám položit jakýkoliv dotaz!

Copyright © 2019
Canadiana s.r.o.
Created by: Weboo Marketing and Technology
Hydropool spas s.r.o.